Zirkóny

     Šperky so zirkónmi sú popri Swarovski šperkoch hlavným zameraním online obchodu so šperkami SuperSperky.sk. Aj preto Vám môžeme ponúknuť široký výber zirkónových šperkov, ktorý neustále dopĺňame a rozširujeme.

     Šperky, ktoré nájdete v našej ponuke sú osadené kubickými zirkónmi. Tie prišli na šperkársky trh už pred štyridsiatimi rokmi a hneď sa stali obrovským hitom. Kubické zirkóny totiž v mnohých ohľadoch pripomínajú diamanty. Sú tvrdé, trvanlivé a môžu byť vybrúsené do dokonalých tvarov, ktoré sa na svetle nádherne ligocú. Na rozdiel od diamantov sú však kubické zirkóny cenovo dostupné.

     Hoci sú kubické zirkóny pôvodne bezfarebné, dodaním ďalších substancií ich dokážu výrobcovia zafarbiť do najrôznejších odtieňov. Šperky, osadené takýmito kubickými zirkónmi môžu preto hrať všakovakými farbami.

     Ak hľadáte zirkónové šperky konkrétnej farby, máme pre Vás tip - môžete využiť naše vyhľadávanie, do ktorého zadáte názov farby a zirkón. Tým spôsobom môžete napríklad vyhľadať šperky s červenými zirkónmi (kliknite tu), šperky s modrými zirkónmi (kliknite tu), či šperky s čírymi zirkónmi (kliknite tu).

     Šperky so zirkónmi rozdelené do kategórií podľa ich príslušnosti nájdete zase po kliknutí na názov kategórie nižšie. Vybrať si môžete zo zirkónových prsteňov, náramkov, náušníc, náhrdelníkov, setov a ďalších kategórií.

Výrobcovia

Hodnotenie

  [viac]
V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.
Košík