Materiál a povrchová úprava

V našom online obchode ponúkame široký výber šperkov z rôznych materiálov a s rôznou povrchovou úpravou.

Základné znaky jednotlivých materiálov:

Strieborné šperky - Tieto šperky sú vyrobené zo striebra s minimálnou rýdzosťou 925/1000. Všetky strieborné šperky ťažšie ako 2 gramy prešli kontrolou Puncovým úradom. Všetky nami predávané strieborné šperky majú našu zodpovednostnú značku. Strieborné šperky majú v našom obchode v názve písmená "SS"


Oceľové šperky - Tieto šperky sú vyrobené z chirurgickej ocele. Ich hlavným znakom je nižšia cena a dlhá trvácnosť. Oceľové šperky majú v našom obchode v názve písmená "OC"

Ródiované šperky -
- sú šperky elektronicky potiahnuté ródiom. Ródium je najdrahší vzácny kov skupiny platinových kovov sivo-bieleho vzhľadu. Tento vzácny kov dodáva šperkom žiarivý, dlhotrvajúci vzhľad. Ródium sa používa na poťahovanie strieborných aj zliatinových šperkov. Tieto šperky sú vyrobené zo špeciálnej zliatiny medi a zinku, ak nie je výslovne uvedené pri šperku inak. Tieto šperky sú zvyčajne vhodné pre alergikov, neobsahujú významné množstvá niklu. Šperky, poťahované ródiom majú v našom obchode v názve písmeno "R"

Pozlátené šperky - sú šperky potiahnuté zvyčajne žltým, alebo ružovým zlatom, Šperky, poťahované žltým, alebo ružovým zlatom majú v našom obchode v názve písmeno "G"

Pri ródiovaných a pozlátených šperkoch treba počíta so zvýšenou starostlivosťou o tieto šperky. V prípade, že sa opakovane dostávajú do kontaktu s agresívnym potom, či vodou, môžu ľahko zmeniť svoju farbu, na čo sa nevzťahuje záruka vrátenia peňazí, pretože nejde o chybu výrobného charakteru.

Pri nosení každého šperku pamätajte, že klenot verne odráža spôsob, akým sa k nemu jeho majiteľ správa. Ak dodržíte zásady starostlivosti o šperky a budete sa o ne starať, budú Vám robiť radosť veľmi dlho.

Výrobcovia

Hodnotenie

  [viac]
V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.
Košík