Muránske sklo

 

     Šperky z muránskeho skla, ktoré Vám ponúkame v online obchode so šperkami SuperSperky.sk Vás určite očaria. Väčšinu ponúkaných muránskych šperkov sme získali priamo od výrobcov týchto netradičných, očarujúcich šperkov. Vyberali sme ich osobne s dôrazom na kvalitu, originalitu a jedinečnosť za asistencie výrobcov.

     Muránske sklo má za sebou veľmi dlhú históriu. Už stovky rokov ich vyrábajú majstri šperkári na ostrove Murano v talianskych Benátkach. Sú dôkazom ich šikovnosti a majstrovstva. Keď sa na jednotlivé šperky pozornejšie zahľadíte, určite aj Vás nadchne nádherná jemná šperkárska práca, ktorej výsledkom je originálny klenot, vhodný ako darček na každú príležitosť.

     V našej ponuke nájdete široký výber týchto šperkov. Ponúkame Vám jemnejšie muránske šperky osadené v striebre a vhodné do spoločnosti, ale aj hipsterskejšie, mohutnejšie šperky, vyfúkané z muránskeho skla. Mnoho z nami ponúkaných šperkov je originálnych - keď budete mať šťastie, možno narazíte na podobné klenoty, rovnaké však určite nenájdete, pretože sú originálne.

     Vybrané šperky z muránskeho skla zasielame v originálnej exkluzívnej krabičke spolu s certifikátom pôvodu.

 

Výrobcovia

Hodnotenie

  [viac]
V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.
Košík