Perly

     Šperky so syntetickými perlami, šperky so Swarovski perlami, šperky s prírodnými perlami, to všetko nájdete v našom online obchode so šperkami SuperSperky.sk práve na tomto mieste.

     Šperky so syntetickými perlami nájdete po kliknutí na tento odkaz. Zvyčajne sú osadené v striebre, či v chirurgickej oceli a doplnené o kubické zirkóny, či Swarovski krištály rôznych farieb.

     Všetky šperky so Swarovski krištálovými perlami nájdete na tomto odkaze. Tieto šperky sú osadené špeciálnym druhom syntetických perál, vyvinutým spoločnosťou Swarovski. Kryštáľové jadro je potiahnuté špeciálnym, patentovaným náterom, ktorý šperkom dodáva charakteristický, nezameniteľný odlesk. Ich farebnosť sa nemení ani časom a sú odolné voči mechanickému poškodeniu. Swarovski perly pôsobia luxusne a veľmi elegantne. Rovnako bývajú zvyčajne osadené v striebre, či v chirurgickej oceli a často doplnené ďalšími ligotavými krištálmi.

     Šperky s prírodnými perlami tvoria najmenšiu časť našej ponuky, nájdete ich na tomto odkaze. Najčastejšie bývajú osadené v striebre, zvyčajne už nie sú osadené ďalšími krištálmi.


     Našu kompletnú ponuku perlových šperkov nájdete nižšie, stačí si vybrať typ šperku, ktorý hľadáte. Či už zvolíte perlové prstene, náušnice, alebo sety, určite nespravíte krok vedľa :-)

Výrobcovia

Hodnotenie

  [viac]
V súčasnej dobe nie je napísané žiadne hodnotenie.
Košík