Prstene

     Prstene s perlami z online obchodu so šperkami SuperSperky.sk sa delia na prstene so syntetickými perlami, prstene so sladkovodnými perlami a prstene so Swarovski krištálovými perlami rovnako ako všetky ostatné perlové šperky, ktoré nájdete v našej ponuke.

     Perlové prstene môžu byť vyrobené z chirurgickej ocele, alebo zo striebra o rýdzosti 925/1000. Strieborné prstene s perlami prešli kontrolou Puncovým úradom SR a okrem puncu nesú aj našu zodpovednostnú značku, zaručujúcu kvalitu daného šperku.

     Okrem perál sú prstene často osadené ďalšími krištálmi, zvyčajne kubickými zirkónmi, či Swarovski krištálmi. V ponuke však nájdete aj prstene s perlami a rôznofarebným epoxy.

     Všetky prstene máme na sklade vo veľkostiach, ktoré sú zverejnené pri jednotlivých modeloch. Dámske prstene ponúkame vo veľkostiach 49 až 60. Pánske prstene vo veľkostiach 58 až 70. Ak si želáte vyhľadať len tie prstene, ktoré ponúkame vo Vašej veľkosti, môžete využiť výber prsteňa podľa veľkosti v boxe na ľavej strane obrazovky pod kategóriami šperkov. Stačí si z ponuky vybrať veľkosť, ktorá Vám vyhovuje a stlačiť políčko "Hľadať". Ak si nie ste svojou veľkosťou prsteňa istí, pokojne nás kontaktujte, radi Vám poradíme.

     Nech sa páči, prezrite si, prosím, našu ponuku prsteňov s perlami.